Rüyada Siyah (Kara) Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?
Rüyada siyah (kara) yılan görmek, kötülüklere karşı bir uyarı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin birçok kötülükle karşılaşacağına, bu yüzden dikkatli olması anlamına gelir. Bu kötülükler, ayartma şeklinde olabilir veya size zarar vermeye çalışan veya sizi kötü işler yapmaya teşvik eden biri olabilir. Her iki durumda da sonradan pişman olacağınız davranışlarda bulunmanıza neden olabileceğini unutmamalısınız.

Rüyada kara yılan görmek, rüya sahibinin güçlü bir karaktere sahip olduğuna işarettir. Rüyayı gören kişiye işaret ederken çevresinde sinsi ve tehlikeli insanlar vardır. Rüyanın nasıl görüldüğü çok önemlidir; çünkü görüldüğü duruma bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır.

Rüyada gölge şeklinde siyah yılan görmek acı çekmek anlamına gelir. Bu, güvendiğiniz birinin eylemlerinin kurbanı olacağınız, acı çekeceğiniz anlamına gelir. Sizi çok beklenmedik bir şekilde aldatabilir ve bu nedenle size karşı bu davranış veya tutumun zararlı sonuçlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 • Rüyada siyah (kara) yılan sokması; iç mücadelenin bir işaretidir. Geçmişteki hatalarınızın farkına varır ve onlar için gerçekten üzülürsünüz. Bu içgörüler sizi suçlu hissettirir ve bu süreçte sizi derinden etkiler. Öte yandan size karşı yapılacak bir müdahalede düşmanınızın galip geleceğine delalet eder.
 • Rüyada kara (siyah) yılan ısırması; rüya sahibinin kendi hünerlerini başkalarına göstermeye kararlı olduğunuzu gösterir. Fikirlerini başkalarına aktararak onların saygısını ve hayranlığını kazanmak; bunu yaparken de planlarını gerçekleştirmek istiyor demektir. Ayrıca rakiplerini veya düşmanlarını geride bırakıp ilerlemek anlamına da gelebilir. Ama rüya sahibi hırslarına yenik düştüğünü an, düşmanları bu durumu rüya sahibini yıkmak için kullanacaktır.
 • Rüyada çok sayıda kara (siyah) yılan görmek; sürekli hastalık korkusunun bir işaretidir. Genellikle hastalanmaktan veya bir hastalığa yakalanmaktan korkarsınız. Aynı zamanda sosyal çevrenizde yerinizi almak isteyen rekabetçi arkadaşlara sahip olmak anlamına da gelebilir.
 • Rüyada yılan görmek düşmana, kara yılan görmek ise sinsi ve daha tehlikeli bir düşmana işaret eder. Bu nedenle rüyayı gören kişinin çok dikkatli olduğu ve çevresindeki insanlara pek güvenmediği şeklinde yorumlanır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Rüyada Fare Öldürmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir, Yorumu Nedir?
 • Rüyada siyah yılan görmek aynı zamanda; rüya sahibinin çok güçlü bir karaktere sahip olmasının, ayaklarının üzerinde duran, etrafındakiler tarafından saygı duyulan özel bir kişi olduğunun işaretidir. Rüyayı gören kişinin zor işlerin üstesinden gelerek başarıya ulaşacağına, birçok insanın yapamayacağı şeyleri yaparak hedefine doğru ilerleyeceğine işaret eder. Bununla birlikte rüyayı gören kişinin etrafında çok sinsi ve tehlikeli bir düşman olduğunun da işaretidir.
 • Rüyada siyah (kara) yılan öldürmek; çok güçlü ve mücadeleci bir ruha sahip olan rüya sahibinin etrafını saran sinsi düşmanların planlarını alt üst edeceğine ve kendisine zarar vermeye çalışanlara karşı galip geleceğine delalet eder.
 • Rüyada evinde kara yılan görmek, evindeki düşmanı işaret eder. Aile hayatındaki sorunlara karşı dikkatli olunmalıdır.
 • Rüyada ölü siyah yılan görmek; rüya sahibini rahatsız eden ve sıkıntıya neden olan durumların geride kaldığına ve güzel günlerin çok yakında geleceğine tabir edilir. Maddi ve manevi rahatlık yaşayacak olan rüya sahibinin etrafındaki düşmanların tamamen yok olacağına yorumlanır.
 • Rüyada çok sayıda kara yılan görmek; rüya sahibinin etrafında art niyetli kişilerin varlığına delalet eder. Düşmanların çoğalacağına ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder. Bu nedenle rüyayı gören kişi dikkatli olmalıdır.
 • Rüyada yaralı siyah bir yılan görmek; rüya sahibinin etrafındaki düşmanların zayıfladığını ve rüyayı gören kişiye zarar veremeyeceklerini gösterir. Aksine rüya sahibinin zayıf olan bu düşmanlara karşı başarı elde edeceğine yorumlanır.
 • Rüyada siyah bir yılana dokunmak; her konuda cesur olan rüya sahibinin güçlü bir insan olduğuna delalet eder. Çevresi tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişiyi ifade eder.
 • Rüyada siyah yediğinizi görmek; düşmanınızı yeneceğinize işarettir. Rüya sahibinin kendi mücadelesiyle başarıya ulaşacağına yorumlanır.
 • Rüyada siyah bir yılanı sevmek veya okşamak; hedeflerine adım adım yaklaşan rüya sahibinin, huzurlu ve bereketli bir hayat süreceğine işaret eder.
 • Rüyada siyah (kara) yılan yuvası görmek; rüyayı sahibinin yanlış kişilere güvenerek bir şeyler yapacağına ve bundan dolayı sıkıntılı günler yaşayabileceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin uyanık ve dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Rüyada Gül Görmek Ne Anlama Gelir? Gül Rengine Göre Rüya Tabirleri
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.