Rüyada Yılan Görmek

Merhabalar, rüyada yılan görmek tabiri birçok kişi tarafından sıklıkla görülmekte ve hakkında çok çeşitli yorumlar bulunmaktadır. Genel anlamda  rüya tabirlerine bakıldığında, rüyada görülen yılan için genellikle düşmanlar işaret edilir. Hiç farkında olmadığınız, aniden karşınıza çıkabilecek bir düşmanınız olabilir. Bahsi edilen gördüğünüz bu düşman genellikle size kendisini çok belli etmez; kendisini gizler ve sizden çıkar sağlamaya çalışır. Rüyada yılan görmek, son derece sinsi ve her an saldırmayı gözeten bir düşmanın varlığına işaret ettiği gibi; hayatınızın ilerleyen dönemlerinde büyük sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelebilir. Rüyada görülen yılan, çeşitli türlerine göre birden fazla anlamlara sahiptir. Bu yazımda sizlere hepsini detaylı olarak aktarmaya gayret ettim.

Bazı rüya yorumcularına göre, rüyada yılan görmek hayırlı bir durum olarak yorumlanmaktadır. Yılan görmeniz, maddi anlamda feraha kavuşacağınıza, aile yaşantınızda bazı yenilikler ile karşılaşacağınıza işarettir. Bu rüyaya şöyle bir yorum da getirilebilir; rüyada yılan görmek rüyayı gören kişinin bir çocuk sahibi olabileceğine ya da sonucunda evlilik olacak bir ilişkiye başlayabileceğine işarettir.

Rüyada yılan görmek ne anlama gelir?

Yılan türlerine göre rüya tabirleri

Rüyada zehirsiz yılan görmek

Kişinin rüyasında,  hiç çekinmeden yanına yaklaştığı zehirsiz yılan görmesi hayatının ilerleyen dönemlerinde eline çok miktarda altın geçeceği şeklinde tabir edilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Rüyada Yemek Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada arkadan gelen yılan görmek

Eğer gördüğünüz rüyada, arka tarafınızdan gelerek sizi sürekli takip eden bir yılan görmüşseniz, hileli işleri çok seven bir düşmanınız olduğu anlamına gelir.

Rüyada su yılanı görmek

Rüyanızda su yılanı görmek, kendinize yeni bir arkadaş edineceğinizi ve tanıştığınız yeni arkadaşınızın servet veya makam sahibi birisi olacağına yorumlanır.

Rüyada siyah yılan görmek

Rüyada siyah yılan görmek, düşmanınızın çok güçlü ve sizi bayağı uğraştıracağına yorumlanır.

Rüyada beyaz yılan görmek

Beyaz, renginin saflığından olsa gerek rüyada da bir nebze olsun iyiye yorulur. Beyaz yılan görmek, size zararı dokunmayacak, zayıf ve güçsüz bir düşmanınızın olduğuna işaret eder.

Rüyada ayaklı yılan görmek

Eğer gördüğünüz rüyada ayaklı yılan var ise, size karşı düşmanlık besleyen kişinin dünyadaki makam ya da mevkisinin sizden daha iyi olduğuna işaret eder.

Rüyada yeşil yılan görmek

Rüyanızda yeşil yılan görmek, manevi anlamda inancı zayıf olan bir insanı temsil eder. Eğer çevrenizde böyle bir kişi varsa, onunla harcadığınız vakitlerde, bu kişiden olumsuz etkilenebilirsiniz. Ayrıca bu insan sizi günaha girmeye teşvik edebilir.

Rüyada büyük yılan görmek

Eğer rüyada görülen yılan büyükse, size düşmanlık eden kişinin sizden daha güçlü olduğuna işaret eder.

Rüyada küçük yılan görmek

Rüyada görülen yılan eğer küçük bir yılansa, size düşmanlık eden kişinin sizden daha zayıf olduğuna işaret eder.

Rüyada yılan öldürmek

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, size düşmanlık besleyen kişileri yeneceğiniz anlamına gelir. Gördüğünüz rüyada, yılandan çekinip, korkmadan yılana dokunursanız ya da onu elinize alırsanız; iş yaşamınızda ya da aşk yaşamınızda sizi bekleyen mutlu günlere işaret etmektedir. Kişinin rüyasında yılan öldürdüğünü görmesi, genellikle de evliliğe işarettir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Rüyada Uçan Akrep Görmek

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.