Antoine Griezmann’ın Suudi Arabistan ile ilgili açıklamaları

LaLiga’nın güçlü takımlarından Atletico Madrid’de forma giyen Antoine Griezmann, transfer döneminin hareketli olduğu Suudi Arabistan hakkında düşüncelerini paylaştı. Griezmann, “Acaba oraya gitmeye ikna edilebilir miyim? Çünkü benim bir ailem ve 3 çocuğum var. Bu kolay bir karar değil” dedi.

Futbol kariyerine İspanya’da devam eden Fransız yıldız futbolcu Antoine Griezmann, Suudi Arabistan hakkında konuştu. Yaz transfer döneminde Suudi Arabistan’a gelen birçok ünlü futbolcunun ses getirdiği bu ülke hakkında Griezmann da açıklamalarda bulundu.

32 yaşındaki futbolcu, Suudi Arabistan Ligi hakkında şunları söyledi: “Gitmek zorunda olan futbolcuları anlıyorum, çünkü inanılmaz rakamlardan bahsediliyor. Ne kadar para kazanırsanız kazanın, bazı insanlar ailelerini ve çocuklarını güvence altına almak istiyor. Bunu anlayışla karşılıyorum. Ama benim için bu kolay bir karar değil. Benim bir ailem ve 3 çocuğum var, bu yüzden oraya gitmeye ikna edilebilir miyim bilmiyorum.”

Bu yaz Atletico Madrid’e transfer olan Antoine Griezmann’ın 2026 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor. Fransız futbolcu, şu ana kadar Madrid takımıyla 3 maça çıktı ve 1 gol attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir