İYİ Partili Aydın’dan CHP’ye: Sizi ve trollerinizi çekmek zorunda değiliz!

CHP taraftarı gazeteci Enver Aysever, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in seçimlere tek başlarına gireceklerini ve 81 ilde aday çıkaracaklarını açıklamasına sert sözlerle tepki gösterdi.

Akşener’i ‘kafayı tırlatmış ve kepaze’ olarak nitelendiren Aysever, “Bugün aldığım en iyi haber bu. Akşener ve ekibi yüzde 1-2 oy alamayacak ve tarihte kaybolup gidecek.” dedi. Aysever, sözlerinin devamında Akşener’e ‘faşist’ diyerek, “Akşener kimden intikam alıyorsa ‘her yerden aday çıkaracağız’ diyor.” şeklinde konuştu.

Bu sözleri İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Melih Aydın, sosyal medya hesabından paylaşarak CHP’yi sert bir dille eleştirdi.

“Aday olduğumuz parti rozetimiz göğsümüzde diye başka parti iç işlerine karışmak, konuşmak bize yakışmaz diyorduk ama artık yeter!” diyerek sözlerine başlayan Aydın, “Israrla kendi adaylığını dayatıp Türkiye’yi kaybettiren genel başkanınızı, hadsizliğinizi, trollerinizi çekmek zorunda değiliz.” şeklinde konuştu.

İYİ Partili Aydın, “Sizler de bizleri çekmek zorunda değilsiniz. Zaten bu kadar memnuniyetsizsiniz bakın kurtuldunuz bizden, işte ne güzel. İşinize, partinize, kendi sorunlarınıza odaklanın. Bizim gibi başka parti olanlara değil. İşte seçim, işte meydan!” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir