Bağcılar’da heyecan dolu bir kovalamaca yaşandı! Silahlı şüpheli ayağından yaralandı.

İstanbul Bağcılar ilçesinde hırsızlık şüphelisi iki kişi, motosikletle polis aracına çarptıktan sonra yaya olarak kaçmaya devam etti. Şüphelilerden biri polis ekiplerine silah çekince ayağından vuruldu. F.H. ve N.Ç.’nin kullandığı motosikletin çalıntı olduğu belirlendi.

Olay, 9 Eylül günü saat 02.55 sıralarında Bağcılar Ordu Caddesi’nde meydana geldi. İki şüpheli, yüzlerini kapüşonla kapatarak plakasız bir motosikletle seyir halindeyken polis ekiplerini fark edince kaçmaya başladı. Polis ekipleri, motosikletli şüphelilerin peşine düştü. Ancak şüpheliler, polis aracına çarparak yola savruldu.

Şüpheliler, Mahmutbey Mezarlığı istikametine doğru yaya olarak kaçmaya devam etti. 21 yaşındaki N.Ç., belindeki silaha davranırken polis ekipleri tarafından ayağından vurularak etkisiz hale getirildi. N.Ç.’nin poliste 56 suç kaydı olduğu ortaya çıktı. Diğer şüpheli 22 yaşındaki F.H. ise polis ekipleri tarafından yakalandı. Şüpheliler tedavi için hastaneye götürüldü.

Plakasız motosikletin şasi numarası sorgulamasında, Bağcılar’dan çalındığı tespit edildi. Motosiklet yeddiemin otoparkına çekildi. Şüphelilerin polis merkezindeki işlemleri ise devam etmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir