Deli Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Deli Sayısal Loto sonuç ekranı millipiyangoonline’da

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri haftanın üç günü, Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21:30’da düzenlenmektedir. Çekiliş sonuçlarını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz. Çılgın Sayısal Loto oyunu, 1 ile 90 arasındaki sayılardan 6 tanesini seçerek bir kolon oluşturmanıza dayalıdır. Kolonunuzda en az 2, en fazla 6 sayıyı doğru bilirseniz, farklı miktarlarda ikramiye kazanma şansınız vardır.

Çılgın Sayısal Loto oynamak için, Milli Piyango’nun resmi internet sitesi olan www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturarak online kupon doldurabilirsiniz. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden de Çılgın Sayısal Loto kuponu satın alabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Her çekilişte, 90 numaralı küre içinden 6 numara ve 1 adet Joker sayısı çekilir. Joker sayısı olarak çekilen 6 sayıdan sonra 1 sayı daha çekilir ve bu sayı bir sonraki çekilişe dahil edilmez.

Kazanma oranı, oynadığınız kolon ve bildiğiniz numara adedine göre değişir. Birinci kategori olan “6 bilen”, kombinasyonun 6 rakamının tamamını doğru tahmin ettiğiniz kombinasyonları ifade eder ve büyük ikramiye kazanırsınız. İkinci kategori olan “5+1 bilen”, kombinasyonun 5 rakamını doğru tahmin ettiğiniz ve 6. rakamın “Joker” rakamına eşit olduğu kombinasyonları ifade eder. Üçüncü kategori olan “5 bilen”, kombinasyonun 5 rakamını doğru tahmin ettiğiniz ancak 6. rakamın “Joker” rakamından farklı olduğu kombinasyonları ifade eder. Dördüncü kategori olan “4 bilen”, kombinasyonun 4 rakamını doğru tahmin ettiğiniz kombinasyonları ifade eder. Beşinci kategori olan “3 bilen”, kombinasyonun 3 rakamını doğru tahmin ettiğiniz kombinasyonları ifade eder. Altıncı kategori olan “2 bilen”, kombinasyonun 2 rakamını doğru tahmin ettiğiniz kombinasyonları ifade eder.

Kuponlarınızı kendiniz doldurabilir, önceden oynanmış hazır bilet satın alabilir veya “Sen Seç” seçeneği ile terminalden rastgele rakamlar seçtirebilirsiniz.

Çılgın Sayısal Loto çekilişleri her hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri gerçekleştirilir. Bu çekilişleri Milli Piyango’nun resmi YouTube Kanalı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Her bir kolon için ödemeniz gereken miktar sadece 3 TL’dir. 18 yaşından büyük olan herkes Çılgın Sayısal Loto oynayabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir