haline geldi! Masterchef All Star yarışmasında, ilk kez bir elenme yaşandı ve pota yıldızlar geçidi haline geldi. Yarışmacılar arasındaki rekabetin daha da artmasıyla birlikte, heyecan doruklara çıktı. Yarışmacılar, ustalarının ve izleyicilerin beğenisini kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırken, birbirleriyle kıyasıya yarıştılar. Her hafta bir yarışmacının eleneceği bu zorlu mücadelede, kimin bir adım öne geçeceği merakla bekleniyordu. Ancak, geçtiğimiz bölümde, beklenmeyen bir şekilde bir yarışmacı elendi ve bu durum tüm izleyicileri şaşırttı. Yarışmacılar arasındaki güçlü rekabet ve tüm becerileri ortaya koyarken, elenme korkusu herkesi biraz daha motive etti. Masterchef All Star, yemek pişirme becerilerini en üst seviyeye çıkarmak isteyen yarışmacıların bir araya geldiği bir platform haline gelmiş durumda. Her bölümde daha da heyecanlı ve zorlu bir yarışma yaşanırken, yarışmacıların yetenekleri test ediliyor ve ustalardan övgüler almak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları gerekiyor. Pota yıldızlar geçidine dönüşen Masterchef All Star, izleyicileri ekrana kilitlemeye devam ediyor. Kimin bir sonraki eleneceği ve kimin bir adım öne geçeceği merakla beklenirken, yarışmacıların yaratıcılığı ve yetenekleriyle büyülenmekten de geri kalmıyoruz.

Masterchef All Star programında oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Bu hafta potada yarışan yarışmacılar arasından bir kişi daha elendi. Masterchef, TV8’de yayınlanan ve en başarılı yarışmacıları bir araya getiren bir program. Her hafta yapılan mücadeleler sonucunda bir yarışmacı hayallerine veda etmek zorunda kalıyor.

Bu haftanın kazanan takımı Kırmızı Takım oldu. Mavi takımın kaptanı Sefa, Kırmızı takımın kaptanı ise Dilara oldu. Tüm hafta boyunca yapılan yarışmalar sonucunda Kırmızı takım 2-1 skorla galip geldi.

İlk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kaybetti. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Hasan, direkt olarak potaya Ayaz’ı gönderdi. Yapılan oylama sonucunda ise potanın ikinci eleme adayı Suna oldu.

İkinci dokunulmazlık oyununu ise Kırmızı takım kazandı. Mavi takımın belirlediği Hasan, Alican tarafından potaya gitmek üzere seçildi. Takım içinde yapılan oylama sonucunda ise Kerem ve Sefa potaya gitmek için yeterli oyu aldı. Takım kaptanı Sefa, kendisini potaya gönderdi.

Haftanın son dokunulmazlık oyununda ise Mavi takım galip geldi. Kırmızı takım içinde yapılan bireysel dokunulmazlığı alan Barış, Tolga’yı potaya gönderdi. Takım içinde yapılan oylama sonucunda ise potaya giden altıncı isim Tanya oldu.

Son bireysel oyunda rakiplerinden daha az başarılı tabak yaparak potaya giden yedinci yarışmacı Esra oldu.

Bu hafta potada yarışan yarışmacılar ise şunlardı: Ayaz, Suna, Hasan, Sefa, Tolga, Tanya, Esra.

Potadaki ilk yarışmada en başarılı tabağı yapan isimler Ayaz, Tanya ve Sefa oldu. İkinci oyunu oynayan diğer yarışmacılar ise daha az başarılı tabak yaparak potada beklemeye devam etti.

Geçen haftadan potada bekleyen Eda’nın rakibi de Suna oldu. Eda ile Suna arasında oynanan düello oyununu kaybeden yarışmacı Masterchef hayallerine veda etti.

Bu hafta elenen yarışmacı Suna oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir