Super Loto sonuçları duyuruldu! Super Loto sonuç ekranı millipiyangoonline sitesinde yer aldı.

Süper Loto, haftanın 3 günü olan Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 21.30’da çekiliyor. Çekiliş sonuçlarını öğrenmek için [buraya](https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/cekilis-sonuclari.109.2023) tıklayabilirsiniz.

Süper Loto oynamanın kuralları şunlardır: Oyunda 1 ile 60 arasından 6 adet sayı bilinmelidir. Doğru tahmin edilen sayı adetine göre farklı miktarlarda ikramiye kazanılır. Kazanma oranı, oynanan kolon ve bilinen numara adedine bağlı olarak değişir. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabileceği gibi sayıları bayiye söyleyerek ya da terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabilir. Oyunun fiyatı her kolon için 3 TL’dir. Oyunun kurallarıyla ilgili daha detaylı bilgiye [buradan](https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar) ulaşabilirsiniz.

Tüm çekilişler Şisal Şans tarafından noter huzurunda gerçekleştirilmekte ve canlı olarak yayınlanmaktadır. Çekiliş süreçleri Dünya Piyango Birliği standartları ve kurallarına uygun şekilde organize edilmekte ve şeffaflığa büyük önem verilmektedir. Yeni çekiliş makineleriyle kurulan ŞANS MERKEZİ adındaki çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, [www.millipiyangoonline.com](www.millipiyangoonline.com) sitesinden canlı olarak yayınlanmaktadır ve isteyen herkes çekilişlere katılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir