İş Kazası Konusunda Uyarıldığı Makinede Kaza Geçirip Hayatını Kaybetti

Afyonkarahisarlı bir genç, sosyal medya hesaplarında çalıştığı fabrikadaki makineden kaynaklanabilecek iş kazalarına dikkat çekmek amacıyla bir video çekti. Ancak, bu videoyu çektikten sadece 2 gün sonra aynı makinede bir iş kazası geçirerek hayatını kaybetti.

Afyonkarahisar’da yaşanan bu üzücü kaza, hepimizi derinden etkiledi. Işıklar beldesinde bulunan bir tuğla fabrikasında çalışan 22 yaşındaki Hüseyin Pirinççi isimli genç, makinelerde yaşanabilecek iş kazalarına dikkat çekmek amacıyla bir video çekti ve bu videoyu sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Ancak ne yazık ki, Pirinççi, videoyu çektikten sadece 2 gün sonra aynı makineye bacağını kaptırarak ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan genç, maalesef kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Bu acı olay sonrasında, Pirinççi’nin cenazesi Karaaslan köyünde defnedilecek.

Pirinççi’nin yayınladığı videoda ise şu uyarılarda bulundu: “Arkadaşlar, bu düğmelere dikkat edin. Bu düğmelere bastığınızda kafanızı Paris’ten, bedeninizi bizim köyden toplarlar.”

Bu haber İhlas Haber Ajansı (İHA) kaynaklıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir