Ozan Ebcin Kimdir? Alişan’ın Kuzeni Ozan Tektaş Öldü mü? Kaç Yaşında, Fotoğrafları

Şarkıcı Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin, beyin kanamasından dolayı öldü. İnternette Ozan Tektaş olarak aratılan ancak soyadı Ebcin olan Alişan’ın kuzeni, aynı zamanda geçen hafta vefat eden Selçuk Tektaş’ın süt kardeşiydi.

Ozan Ebcin, Selçuk Tektaş’ın Cenazesine Katılmıştı

Alişan’ın kuzeni Ozan Ebcin, koronavirüse yenik düşerek vefat eden ve şarkıcı Alişan’ın kardeşi olan Selçuk Tektaş’ın cenazesine katılmıştı. Sosyal medyada o duygulandıran görüntüleri çokça görmüştük.

Ozan Ebcin ölüm nedeni

Kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra şarkıcı Alişan’ı yıkan ikinci ölüm haberi kuzeni Ozan Ebcin’in vefatı oldu. Ozan Ebcin, banyodayken düşmesi sonucunda beyin kanaması geçirdi. Hemen hastaneye kaldırıldı; ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Ozan Ebcin’in instagram hesabı

Ozan Ebcin instagram uygulamasını kullanıyordu ve @ozanebcin kullanıcı ismiyle profili vardı.Profili herkese açık olmadığından dolayı fotoğrafları ve diğer paylaşımları herkes tarafından görülemiyor.

Alişan’ın Zor Günleri

Kardeşi Selçuk Tektaş’ın acısını tam yaşayamadan ikinci bir vefat haberi şarkıcı Alişan’ı derinden yaraladı. Koronavirüs hastalığına yakalanarak vefat eden Selçuk Tektaş’tan sonra, kuzeni Ozan Ebcin’in ölümü Alişan’ı çok üzdü. Zor günler geçiren Alişan’a başsağlığı diliyoruz. Allah kendisine ve ailesine sabırlar versin.

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Apple Parlatma Bezinin Fiyatı Şok Etti!
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.