Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek ile ilgili birçok soru aldık. Rüyada kara YILAN GÖRMEK, Rüyada YILAN GÖRMEK Diyanet, Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, Rüyada yeşil yılan görmek, Rüyada sarı yılan görmek, Rüyada beyaz YILAN GÖRMEK, Rüyada yılan sokması gibi soruların cevaplarını bu makalede bulabileceksiniz.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada YILAN GÖRMEK Diyanet. Rüyada yılan görmek, çevrenizde bulunan ve size gizliden düşmanlık besleyen birisinin olduğuna işaret eder. Rüyada görülen yılan bazen de ferahlığa ve esenliğe, çocuğa ya da herhangi bir saltanata işaret eder. Rüyada gördüğünüz yılan, eğer avucunuzun içindeyse rızkınızın bol olacağına işaret eder. Rüyada gördüğünüz yılan elinizin içinden kayıp gidiyorsa, kısmetiniz ile alakalı yaptığınız harcamalarınızda çok dikkatli olmanız gerektiğine delalet eder. Rüyada görülen yılan eğer başınıza çöreklenmiş ise bekar olan kişinin evliliğine, okuyan insanın başarıdan başarıya koşacağına delalet eder. Rüyada ayağınıza dolaşmış bir yılan gördüyseniz ve gitmeniz gereken bir yolculuk varsa, kesinlikle gitmemeniz gerektiğine; eğer rüyada görülen yılan önünüzden gidiyorsa yollarınızın açık olduğuna, işlerinizin rast gideceğine işaret eder. 

Rüyada kara YILAN GÖRMEK

Rüyada kara yılan görmek; kişinin güçlü ve kuvvet sahibi birisi olacağına işaret eder. Eğer herhangi bir iş konusunda fikirleri varsa, kendi işini kuracağına delalet eder. Kurduğu bu işten, çok küçük yatırımlarla oldukça güzel kazançlar sağlamasına yorumlanır. Rüya sahibinin başarılı olacağına, karşılaştığı sıkıntılar karşısındaki var olan mücadeleci ruhuna ve toplumda itibar kazanacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin, yaşadığı yerde saygın bir kişilik haline geleceğine, insanların takdirini kazanmasına vesile olacak güzel işler yapacağına, her insanın yapamayacağı işleri yaparak bunun sonucunda ise başarıya ulaşacağına alamet eder.

Rüyada görülen kara yılan, rüya sahibinin oldukça güçlü, hiçbir şeyden çekinmeyen, her konuda kararlı, çalışkan ve hırslı bir rakibinin olduğuna ve bu rakibinin yenilmesinin neredeyse imkansız olduğuna işaret eder. Rüyada görülen kara yılan, rüyayı gören kişinin kendisinden maddi ve manevi anlamda daha güçlü olan insanların var olduğuna; bu insanların rüya sahibine duydukları kine işaret eder. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Rüyada Yılandan Korkmak, Korkup Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada mutfakta kara yılan gördüyseniz, yani yılan mutfakta dolaşıyorsa evinize girecek olan kısmete ve paraya delalet eder.  

Rüyada Yatak Odasında Yılan Görmek, eğer yatak odanızda yılanın dolaştığını görüyorsanız evinizde nazar olduğuna; eğer yılan iki kişinin yattığı yatağın arasında görülüyor ise evinize girecek fitneci ve fesatçı bir insanın sizle uğraşacağına, sizi birbirinize düşüreceğine işaret eder. 

Rüyada beyaz YILAN GÖRMEK, rüyada görülen beyaz yılanın size doğru gelmesi arzu ve emelinize kavuşacağınıza delalet eder. 

Rüyada sarı yılan görmek, rüyanızda gördüğünüz sarı yılan evinize dışarıdan giriyorsa ev ahalisinin sağlığına dikkat etmesi gerektiğine, eğer yılan çıngıraklı yılan ise bir düğün davetiyesi alacağınızı gösterir.  

Rüyada yeşil yılan görmek, din düşmanına işarettir. Yani düşmanın takva sahibi birisi olduğuna yorulur. Rüyada görülen yeşil yılan, zararsız bir düşmanınızın olduğuna işaret eder. Ayrıca rüyada görülen yeşil yılan, size karşı gizli gizli düşmanlık içerisinde olan insanların varlığına da yorumlanır. Rüya sahibi, rüyasında yeşil yılan ile konuştuğunu görüyorsa, düşmanlarıyla barışacağına işaret eder. Etrafınızda birçok yeşil yılanın dolaştığını görüyorsanız, akrabalarınız tarafından sizi kıskanan insanların olduğuna yorumlanır. 

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, rüyada yılanla boğuşarak öldürdüğünüzü görmek size düşmanlık eden bir kişiyi yeneceğinize yorumlanır. Rüyada yılan öldürmek düşmanı yenmeye tabir edilir. Rüyada yılanla boğuşup kavga etmek, düşmanlarınızla kavga etmeye ve zarar görmeye; rüyada yılanı öldürmek, kesmek gibi durumlar düşmana karşı zafere işarettir. Rüyada sokakta giderken yılan öldürdüğünü görmek savaşa, rüya sahibinin düşmanlarını yeneceğine yorumlanır. 

Rüyada yılan sokması, rüyayı gören kişiye düşmanları tarafından bir zarar geleceğine veya rüya sahibinin haram kazanç elde edeceğine, kısacası rüyayı gören kişiyi zorlu ve sıkıntılı günlerin beklediğine yorumlanır. Ayrıca rüyada yılan soktuğunu gören kişinin, makam ve mevki kaybedeceğine de yorulur. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Rüyada altın görmek, bulmak, toplamak ne anlama gelir? Rüyada görülen altın bilezik, yüzük, kolye nasıl tabir edilir?

 

1 yorum
  1. […] İlginizi Çekebilir: Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir? […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.